Druk 3D Poznań

Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Istnieje możliwość odbioru osobistego druku 3D w Poznaniu, jak i wysyłka na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia.

Specjalizujemy się w druku 3D metodami FDM oraz SLA

Łączymy różne materiały i kolory, drukujemy skomplikowane geometrie z użyciem podpór rozpuszczalnych. Maksymalna wielkość pojedynczej części dla metody druku FDM / FFF to 38 x 38 x 35 cm. Dla mSLA jest to maksymalnie 27 x 15 x 30 cm. W przypadku większych modeli możliwy jest ich podział i montaż. Obsługujemy pliki w formacie STL i innych.

Najlepsze materiały do druku 3D

Do wykonania modeli wykorzystywane są wysokiej jakości filamenty oraz żywice. Najczęściej stosowane przez nas materiały, to: ABS, PETG, ASA, TPU, Poliwęglan, w kolorach białym, czarnym, półtransparentym. Przy większych zamówieniach możliwe jest sprowadzenie innych materiałów lub kolorów.

Pozostałe techniki druku 3D oraz obróbka

Przy zleceniach druku 3D wraz z projektowaniem CAD istnieje możliwość druku 3D innymi metodami, jak: CJP, SLS, itp.

Oferujemy również obróbkę wykończeniową druków. Dzięki temu możemy nadać detalom określony wygląd oraz wzmocnić ich wytrzymałość.

Profesjonalne doradztwo

Pomagamy dobrać odpowiednią metodę druku 3D, materiały oraz rodzaj obróbki postprodukcyjnej. Doradzamy również na etapie projektowania.

Zamówienie można złożyć za pomocą formularza kontaktowego lub mailowo.
W razie pytań możliwy jest też bezpośredni kontakt telefoniczny.

Pamiętaj!

Najszybciej rozwijającą się metodą wytwarzania jest wytwarzanie przyrostowe. W procesie druku 3D powstają skomplikowane geometrie, które w odróżnieniu od metod ubytkowych (frezowanie, toczenie) są tworzone warstwa po warstwie, co pozwala na wytworzenie elementów niemożliwych do uzyskania innymi metodami. Druk 3D pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas związany z wykonaniem prototypów części i urządzeń. Za jego pomocą szybko można sprawdzić funkcjonalność i poprawność projektu eliminując konieczność wykorzystania drogich form i obróbki. Możliwe jest wykonanie modeli poglądowych oraz złożeń, a nawet w pełni funkcjonalnych przedmiotów i krótkich serii produkcyjnych.

Jak powstaje druk 3D?