O naszej drukarni 3D

Order 3D istnieje od 2014 r. Od samego początku naszym celem jest dostarczenie najlepszych jakościowo usług. Naszą główną specjalnością jest druk 3D oraz projektowanie CAD. Dzięki umiejętnościom certyfikowanych projektantów CAD, jesteśmy w stanie zaprojektować każdy techniczny model oraz dostosować do wytwarzania przyrostowego już gotowe projekty.

Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe techniki druku 3D, obróbkę wykończeniową powierzchni oraz produkcję niskoseryjną. Współpracujemy również z firmami z całej Polski w zakresie dodatkowych usług, by w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dzięki rosnącej popularności druku 3D, poszerzamy swoją ofertę filamentów o najnowsze, dostępne na rynku materiały. Na chwilę obecną wytwarzamy detale m. in. z: ABS, PLA, PC/ABS, PC, materiałów elastycznych, kompozytów drewna oraz żywic światłoczułych o różnych właściwościach. Współpraca z firmami zewnętrznymi pozwala nam również wytwarzać elementy z: PA (nylon) oraz gipsu (druk w kolorze).

Drukujemy z pasją, dlatego doradzamy klientom wybór najlepszej metody druku dopasowanego do specyfiki projektowanego modelu. Niejednokrotnie proponujemy niewielkie zmiany w projektach w celu obniżenia kosztów druku przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu i funkcjonalności modelu. Pragniemy spełniać oczekiwania klientów na każdej płaszczyźnie.

Siedziba znajduje się w Poznaniu, niemniej omawiamy projekty w chmurze i wysyłamy druki 3D na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszym inżynierem i konsultacji projektowych.

Order 3D, Druk 3D Poznan, Projektowanie CAD, Modele 3D,