Wycena


Zamówienie prosimy składać wypełniając formularz lub korzystając z danych kontaktowych:

e-mail: biuro@order3d.pl

tel.: +48 790 279 587

qr code

W treści wiadomości prosimy podać szczegóły dotyczące zamówienia:

  • kolor materiału lub wykończenie
  • ilość sztuk
  • wymiary - w celu sprawdzenia poprawności skali
  • opcjonalnie uwagi co do wydruku i wysyłki

Minimalna wartość zamówienia wynosi 50 zł.
Przykładowy cennik.

Po uprzednim kontakcie, istnieje możliwość skonsultowania zamówienia osobiście na terenie Poznania.

 

Załącz plik

Dozowlony format pliku: STL, OBJ, PLY, JPG, PDF, doc, docx, rar. Jeśli plik przekracza 10MB lub zamówienie składa się z wielu plików, proponujemy wysłać wiadomość bezpośrednio na e-mail lub skorzystać z darmowego hostingu.

Prosimy poczekać na potwierdzenie wysłania wiadomości!

Wykonanie zleceń projektowych zwykle trwa ok. 2-4 dni roboczych. Druk pojedynczej części metodą FDM przeważnie ok. 2-3 dni roboczych.
Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji prosimy uwzględnić termin w wiadomości. Koszt usługi w takim przypadku może być większy.

Wysyłka na terenie Polski to koszt 15zł przy przedpłacie oraz 20zł za pobraniem

Jeżeli nie ustalono inaczej płatność odbywa się gotówką przy odbiorze lub przedpłatą w formie przelewu.

Luz pomiędzy częściami w złożeniach (np. otwór – wałek) powinien wynosić min. 0,5mm.

Objętość, masa czy wymiary elementu nie są wystarczającymi informacjami. Duży wpływ na cenę druku ma również geometria przedmiotu. Wycenę można uzyskać jedynie symulując druk 3D używając gotowego projektu w formie cyfrowej.

Koszt usługi druku 3D zależy od wielu czynników, jak: zużycie materiałów budulcowych i podporowych, czas druku. Jedynie na podstawie symulacji na gotowym modelu 3D jesteśmy w stanie dokładnie wycenić koszty usługi.

Aby móc wytworzyć element metodą druku 3D konieczne jest posiadanie modelu 3D w wersji cyfrowej. Dokładna wycena na podstawie zdjęć nie jest możliwa. W takim przypadku zalecamy wysłać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z prostopadłymi rzutami z każdej strony. Zdjęcia należy odpowiednio zwymiarować. W niektórych przypadkach, na tej podstawie istnieje możliwość wyceny druku 3D wraz z projektowaniem CAD

W celu wyceny druku 3D części zamiennych, prosimy o wysłanie zdjęć przedmiotu w wysokiej rozdzielczości, ze wszystkich stron wraz z dokładnymi wymiarami. Zależnie od skomplikowania przedmiotu dokładna wycena może nie być możliwa. Do wydruku części zamiennych przeważnie konieczne jest ich późniejsze dostarczenie w celu wykonania projektu CAD.

Jeżeli chcą Państwo wydrukować profil lub podobny element ale nie posiadają Państwo modelu 3D, przeważnie wystarczające jest wysłanie rysunku 2D w formacie .dwg