Druk 3D


Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia.

Specjalizujemy się w druku 3D metodą FDM / FFF w tym druku dwugłowicowym

Łączymy różne materiały i kolory, drukujemy skomplikowane geometrie z użyciem podpór rozpuszczalnych. Dowiedz się więcej o korzyściach związanych z drukiem dwugłowicowym. Maksymalna wielkość pojedynczej części to 27x19x28cm. W przypadku większych modeli możliwy jest ich podział i montaż. Obsługujemy pliki w formacie STL i innych.

Najlepsze materiały

Do wykonania modeli wykorzystywane są wysokiej jakości filamenty. Najczęściej stosowane przez nas materiały, to : PLA, ABS, PETG, PLA soft, PC/ABS, Poliwęglan, w kolorach białym, czarnym, półtransparentym. Przy większych zamówieniach możliwe jest sprowadzenie innych materiałów lub kolorów.

Pozostałe techniki druku 3D oraz obróbka

Przy zleceniach druku 3D wraz z projektowaniem CAD lub niskich seriach produkcyjnych istnieje możliwość druku również innymi metodami, jak: CJP, SLS, SLA, DMP, itp.

Oferujemy również obróbkę wykończeniową druków. Dzięki temu możemy nadać detalom określony wygląd oraz wzmocnić ich wytrzymałość.

Profesjonalne doradztwo

Pomagamy dobrać odpowiednią metodę druku 3D, materiały oraz rodzaj obróbki postprodukcyjnej. Doradzamy również na etapie projektowania.

Zamówienie można złożyć za pomocą formularza kontaktowego lub mailowo.
W razie pytań możliwy jest również bezpośredni kontakt telefoniczny.

Pamiętaj!

Najszybciej rozwijającą się metodą wytwarzania jest wytwarzanie przyrostowe. W procesie wytwarzania przyrostowego powstają skomplikowane geometrie, które w odróżnieniu od metod ubytkowych (frezowanie, toczenie) są tworzone warstwa po warstwie, co pozwala na wytworzenie elementów niemożliwych do uzyskania innymi metodami. Druk 3D pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas związany z wykonaniem prototypów części i urządzeń. Za jego pomocą szybko można sprawdzić funkcjonalność i poprawność projektu eliminując konieczność wykorzystania drogich form i obróbki. Możliwe jest wykonanie modeli poglądowych oraz złożeń, a nawet w pełni funkcjonalnych przedmiotów i krótkich serii produkcyjnych.